(067) 407-73-10
РОЛЬ МІКРОЕЛЕМЕНТІВ
Для одержання високих врожаю гарної якості необхідно, щоб усі фактори росту рослин були представлені в певних гармонійних поєднаннях, що найбільше відповідають потребам рослин у відповідні періоди їх росту й розвитку. У практичних умовах таке поєднання створюється комплексом агротехнічних заходів, значну роль у цьому відіграє саме процес внесення добрив.

Мікродобривами називають добрива, що містять мікроелементи – хімічні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності рослин та використовуються останніми в надзвичайно малих кількостях у порівнянні з основними компонентами мінерального живлення. Брак мікроелементів у ґрунті не призводить до загибелі рослин, але є причиною зниження швидкості і узгодженості протікання процесів, відповідальних за розвиток організму. В результаті чого, рослини не реалізують свій генетичний потенціал та дають низький і неякісний врожай.

Мікроелементи, основні з яких Ви можете побачити у таблиці, необхідні для нормального росту й розвитку рослин. Вони входять до складу ферментів, вітамінів, гормонів та інших біологічно активних речовин, також відіграють значну роль у процесах фотосинтезу білків, жирів, вуглеводів тощо. При оптимальному забезпеченні рослин мікроелементами прискорюється їх розвиток, підвищується стійкість проти хвороб і шкідників, знижується вплив зовнішніх несприятливих факторів та патогенів.
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів,
вул. Промислова, 20
(067) 407-73-10
agro@spectr-agro.com
АКТУАЛЬНО