(067) 407-73-10
Чому позакореневе живлення?
Вирощування с.-г. культур – це не просто висів насіння у ґрунт, це повне розуміння багатьох чинників усього комплексу під назвою «життя рослини», найбільш важливим з яких є живлення. В практиці рослинництва застосовують два основних види живлень: кореневе, або ґрунтове, та позакореневе, або листкове.

Кореневе, або ґрунтове – метод внесення добрив, під час застосування якого поживні речовини вносяться у ґрунт та засвоюються рослиною за допомогою кореневої системи. Це найбільш поширений спосіб застосування добрив.

Позакореневе, або листкове, підживлення – метод внесення добрив шляхом розпилення під час вегетації культури. Поглинання елементів здійснюється всіма надземними органами, включаючи листя, стебла, плоди та ін.. При цьому поживні речовини потрапляють безпосередньо в ту частину рослини, в якій, як правило, найбільш інтенсивніше проходять фізіологічні процеси, і саме там найчастіше зустрічається їх нестача.

Одними з головних переваг позакореневого підживлення для усіх культур також є можливість збільшення білковості зерна, поліпшення якісних та кількісних показників зернової продукції, збільшення стійкості рослин до дії несприятливих погодних умов та патогенів.

Для задоволення усіх потреб Ваших культур у живленні протягом вегетації компанія Спектр-Агро разом із партнером FMC Agro Ltd. створила лінійку мікродобрив для позакореневого підживлення рослин Спектрум, яка включає в себе наступні продукти: мікродобрива для позакореневого підживлення Борон 150, Грейн Мікс, Корн Мікс та Спектрум Мікс-С, B+Mo, АскоРіст, Zn+S, мікродобриво для обробки насіння АскоСтарт, кондиціонер для води Спектрум EASY-MIX.Продуктовий ряд мікродобрив Спектрум
ОБРОБКА НАСІННЯ
ВМІСТ ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН (%)
* Мікроелементи Cu, Fe, Mn і Zn хелатовані ЕДТА
** Екстракт морських водоростей Ascophyllum nodosum
ЛИСТКОВЕ ПІДЖИВЛЕННЯ
ВМІСТ ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН (%)
* Мікроелементи Cu, Fe, Mn і Zn хелатовані ЕДТА
** Екстракт морських водоростей Ascophyllum nodosum
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів,
вул. Промислова, 20
(067) 407-73-10
agro@spectr-agro.com
МЕНЮ САЙТА
АКТУАЛЬНО