(067) 407-73-10
Переваги спектрум
Одним із найбільших викликів, що ставить перед виробником вирощувана ним культура, це забезпечення її поживними речовинами у повній мірі, у збалансованому співвідношенні та в періоди росту і розвитку, які є критичними саме для рослини. Саме з цією метою всесвітньо відома компанія FMC Agro Ltd. створила мікродобрива Спектрум, які містять у своєму складі комплекси мікро- та макроелементів, що необхідні рослинам, у збалансованому співвідношенні для внесення у період вегетації культур.

Окрім того, для оптимізації застосування добрив, підвищення ефективності використання діючої речовини рослиною, збільшення тривалості всмоктування поживних речовин мікродобрива Спектрум мають у своєму складі не тільки поживні елементи, але і допоміжні речовини, такі як:

Прилипачі
  • Підвищують адгезію робочого розчину до листкової пластини;
  • Забезпечують водонепроникне покриття, зменшуючи ризик змивання робочого розчину опадами чи сильною росою;
  • Пролонгують процес використання активних речовин препарату рослиною.
Анти-випаровувачі
  • Зменшують випаровування активних речовин, забезпечують швидке поглинання поживних речовин;
  • Зменшують розпад активних інгредієнтів, забезпечуючи захист від ультрафіолетових променів.
Сурфактанти
Зменшують поверхневий натяг краплини робочого розчину, поширюючи його по поверхні листка для максимально ефективного закріплення і проникнення діючої речовини у листок.

Фото вище, що зроблені з використанням флуоресцентної індикаторної технології, показують ефективність дії добрив «Спектрум» по утворенню плівки розчину на листковій поверхні рослини.
Змочувачі
Сповільнюють швидкість випаровування і збільшують час висихання крапель робочого розчину, тим самим збільшуючи кількість поглинутого активного інгредієнту.
Анти-спінювачі
Препарати деяких агрохімікатів схильні до надлишкового піноутворення, анти-спінювач протидіє утворенню піни при змішуванні робочого розчину у баці обприскувача.
Продукти для позакореневого підживлення часто застосовуються в бакових сумішах разом з засобами захисту рослин. Побічні реакції між складовими частинами бакової суміші в резервуарі оприскувача можу привести до забивання фільтрів і форсунок, пошкодження техніки, а випад в осад і утворення кристалів уже на листку може призвести до опіку рослин.

Саме для захисту Вашої техніки та рослин мікродобрива «Спектрум» забезпечують максимальну сумісність із майже усіма основними видами засобів захисту рослин, даючи можливість широкого використання бакових сумішей.


СУМІСНІСТЬ ПРОДУКТІВ СПЕКТРУМ МІЖ СОБОЮ

Рекомендується перед використанням зробити тест на сумісність з невеликою кількістю препаратів.
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів,
вул. Промислова, 20
(067) 407-73-10
agro@spectr-agro.com
МЕНЮ САЙТА
АКТУАЛЬНО