(067) 407-73-10
Про спектрум
У 2009 році на аграрний ринок України вийшов новий гравець - компанія Спектр-Агро. Основна сфера діяльності Спектр - Агро - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро- та мікродобрив від світових та вітчизняних виробників.
У 2012 році компанія здобула собі надійного партнера у напрямку торгівлі мікродобривами для позакореневого підживлення – компанію Headland Agrchemicals Ltd., що з липня 2018 року змінила свою назву на «FMC Agro Ltd». Історія становлення партнерських стосунків розпочалась ще у 2011 році, коли компанія зареєструвала власну торгову марку «Спектрум», яка спочатку включала в себе 4 продукти для застосування на різних с/г культурах: Борон 150, Грейн Мікс, Корн Мікс і Мікс-С.
Для задоволення усіх потреб сучасного сільськогосподарського виробника у живленні культур, партнери вирішили розширити лінійку мікродобрив Спектрум для позакореневого підживлення рослин. Так, у 2013 році до лінійки Спектрум приєднались кондиціонер для води Спектрум EASY-MIX, мікродобриво для обробки насіння зернових культур Спектрум АскоСтарт, мікродобрива для листкового живлення Спектрум B+Mo, Спектрум Zn+S та Спектрум АскоРіст.
Своє звання надійного партнера з гарантіями високої якості продукції компанія FMC Agro Ltd. підтверджує з року в рік у процесі тісної та плідної співпраці. Компанія займається виробництвом і поставками широкого спектру одно- та багатокомпонентних продуктів для позакореневого підживлення рослин, продуктів з використанням гумінових кислот, нітратних солей і передових поверхнево-активних речовин, власних та генеричних засобів захисту рослин як для Великобританії, так і для країн Європи, Азії, Америки (загалом, близько 35 країн світу).
Мікродорива Спектрум виробляються у місті Пентр, Великобританія. Там розташований головний офіс компанії, виробнича фабрика та пакувальні лінії, а також передова лабораторія для розробки нових продуктів та контролю якості виробленої продукції. Все це забезпечує виробництво високотехнологічних товарів, які відповідають найвищим стандартам якості та сучасним вимогам виробників сільськогосподарської продукції.

Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів,
вул. Промислова, 20
(067) 407-73-10
agro@spectr-agro.com
АКТУАЛЬНО