(067) 407-73-10
Головна | Вiдгуки клієнтів
Група компаній «Маїс» - велика корпорація з історією у 25 років, та власним заводом з виробництва насіння кукурудзи, соняшника та сої. Площа обробітку землі більше 100 тис. га. Основними напрямками діяльності корпорації є: насінництво, виробництво зернових культур, садівництво (150 га), горіхівництво (100 га), тваринництво та бджолярство.

Осадчий Сергій Степанович, гендиректор ТОВ АПК «Маїс»:

«Вже 6 років тісно співпрацюємо з компанією «Спектр - Агро» та ще ні разу не пошкодували про свій вибір! «Спектр-Агро» постачає якісні мікродобрива Спектрум, її цінові пропозиції гнучкі й взаємовигідні для обох партнерів. Фахівці компанії професійно підготовлені, їх рекомендації дають позитивні результати, сприяють підвищенню ефективності нашого виробництво.

Високою врожайністю кукурудзи та соняшнику ми завдячуємо коректно розробленій програмі живлення мікродоривами Спектурм Корн Мікс та Спектрум Zn+S. Анатолій Романович Зубачов і як регіональний представник «Спектр-Агро», і як науковець особисто цікавиться й опікується полями та садами «Маїсу», за що ми йому дуже вдячні».
ТОВ Агрофірма «Комунар», філія ТОВ «Агроперспектива», розташована в Дніпропетровській області П’ятихатському районі. На сьогоднішній день земельний фонд господарства складає близько 2200 га землі. Вирощують озиму пшеницю, ярі зернові, соняшник, озимий ріпак. Виконавчий директор Анастасія Олександрівна Слесарева.

Олександр Загороднов, агроном ТОВ Агрофірма «Комунар»:

У 2014 році нами було проведено дослідження щодо використання боромістких добрив на ріпаку для позакореневого підживлення. Найкраще себе показав Спектрум Борон 150. З тих пір ми використовуємо цей продукт в системі підживлення озимого ріпаку.

Також позитивно себе проявили продукти Cпектрум КорнМікс і Cпектрум Zn+S на кукурудзі. Добре себе зарекомендував Спектрум Мікс-С на посівах зернових культур та соняшнику. Ми повністю задоволені співпрацею з компанією Спектр-Агро і налаштовані на подальше її розширення і співробітництво.
СТОВ Агрофірма «Ольгопіль», що на Вінниччині, спеціалізується на виробництві елітного насіння зернових та технічних культур. Загальна площа земель становить 9000 га. Вирощують зернові, соняшник, кукурудзу, ріпак, цукровий буряк та сою. Директор підприємства Павло Євгенович Каленич.

Павло Каленич, директор СТОВ Агрофірми «Ольгопіль»:

Уже близько 6 років працюємо з компанією «Спектр-Агро» і дуже задоволені, що обрали саме цього дистрибутора. В компанії працюють професійні фахівці та просто чудові розумні люди з якими завжди приємно спілкуватись.

Ми використовуємо майже весь асортимент продукції, яку постачає нам «Спектр-Агро» і звичайно ж їх власну лінійку мікродобрив Спектрум виробництва Великобританії. Разом з продуктами ми додатково отримуємо кваліфікований технологічний супровід від менеджерів «Спектр-Агро», який допомагає нам отримати максимальні врожаї.

Торік ми використовували такі мікродобрива, як Спектрум Борон 150 на цукрових буряках, ріпаку та соняшнику. Спектрум B+Mo на сої, Спектрум Zn+S на кукурудзі та Спектрум Мікс-С як комплексне мікродобриво на всіх кульутурах.

Цій компанії ми повністю довіряємо, тому що поряд із плановістю, спеціалісти «Спектр-Агро» впрацюють в режимі «швидкої допомоги».
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів,
вул. Промислова, 20
(067) 407-73-10
agro@spectr-agro.com
МЕНЮ САЙТА
АКТУАЛЬНО