(067) 407-73-10
Головна | Новини | День поля в Черкаській обл. 03.10.2016 р.
День поля в Черкаській обл. 03.10.2016 р.

День поля в Черкаській обл. 03.10.2016 р.

11.10.2016

3 жовтня 2016 р. на демонстраційній лінійці ТОВ "Колос-08" Кам"янського р-ну Черкаської області спеціалісти ТОВ "СПЕКТР-АГРО" провели День Поля для своїх партнерів господарств.

В сонячний день, при сприятливих погодніх умовах, директор Черкаського представництва Зубачов Анатолій Романович привітав учасників, розповів про напрямки діяльності ТОВ "СПЕКТР-АГРО", наголосивши, що першочерговим завданням перед менеджарами стоїть не просто продаж ЗЗР, насіння с/г культур, агротехніки та мікродобрив, а пошук з агрономами і інженерами господарств для кожного окремого поля сучасних технологій вирощування с/г культур.
На демонстраційному полі були представлені гібриди кукурудзи селекцій Піонер, Сингента, Монсанто, КВС, Лімагрейн, Євраліс та ЗААТБАУ. 
Запрошені керівники та головні агрономи господарств (а іх було більше 50 осіб) ознайомились не тільки з гібрідами вищевказаних компаній постачальників, а й побачили вплив мікродобрив "Спектрум" при зважуванні, як оброблених мікродобривами, так і в контролі необроблених.

На загальному фоні по всіх гібрідах , які були представлені на Дні Поля врожайність була від 10,5 до 12,5 т/га. Застосування мікродобрив Спектрум КорнМікс в кількості 3 л/га дало збільшення врожайності на 0,8-1,7 т/га.

У виступі головного агронома Мирошніченко Володимира Васильовича був зроблений акцент: "Завдячуючи технології застосування мікродобрив "Спектрум" в господарстві врожайність складає :
- озимий ріпак 36 ц/га;
- озима пшениця 76,8 ц/га;
- ячмінь - 46 ц/га;
- соя - 36,2 ц/га".
Після ознайомлення з гібридами кукурудзи, зважування кожного гібриду та встановлення врожайності і особливо відсотку вологи був організований дружній обід, розіграш призів та обмін враженнями.

| Новини | Спектрум - мікродобрива для позакореневого підживлення рослин
Фотогалерея
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів,
вул. Промислова, 20
(067) 407-73-10
agro@spectr-agro.com
МЕНЮ САЙТА
АКТУАЛЬНО